Zásilkovna (Packeta) plugin

Doručení na výdejní místa, do Z-BOXu a na adresu. Zakládání zásilky do systému Zásilkovny, tisk štítku, synchronizace stavu...
Výrobce: zaccount.cz
*

...než objednáte plnou verzi, zkuste si to!

*

...jak budete plugin používat

*

...stačí plný název domény

*

... stačí plný název domén

1 575 Kč

Plugin Zásilkovna umožňuje zákazníkovi v eshopu nopCommerce použít widget pro výběr výdejního místa nebo Z-BOXu na stránce pokladny, integraci s aplikačním rozhraním dopravní služby Zásilkovna a podrobnou konfiguraci podmínky pro zobrazení dopravní možnosti za nastavenou cenu. Plugin umí nastavit i možnost dopravy na adresu službou "Zásilkovna domů". Nezbytnou podmínkou pro fungováni pluginu je registrace eshopu do služby Zásilkovna a obdržení přihlašovacích údajů k API (naleznete po přihlášení na klientském portále Zásilkovny).

POZOR: Před nákupem plné verze vždy nejprve otestujte zkušební verzi!

Aktuální plugin poskytujeme pro nejnovější verzi nopComerce v4.60.

Co umí plugin Zásilkovna na stránce pokladny:

 • Zobrazí oficiální widget Zásilkovny pro výběr výdejního místa nebo Z-BOXu. Děje se tak v kroku výběru "Způsob dopravy" mezi ostatními vyhodnocenými způsoby dopravy.
 • Pamatuje si poslední zákazníkem vybrané výdejní místo nebo Z-BOX. Zákazník tak může rychleji docílit potvrzení objednávky.
 • Nedovolí postup k dalšímu kroku bez vybraného platného výdejního místa nebo Z-BOXu. Nemůže se tak stát, že zákazník sice zvolí možnost dopravy Zásilkovnou, ale samotný výběr výdejního místa neprovede.
 • Zobrazí možnost doručení na soukromu adresu. Tedy pokud je tato možnost v konfiguraci pluginu nastavena.
 • Funguje i s pluginem OnePageCheckout od nop-templates.com. Výběr výdejního místa jsme upravily, aby korektně fungoval i v tomto jednostránkovém pluginu jiného dodavatele.

Co umí plugin Zásilkovna v administraci:

 • Detailní nastavení podmínky pro zobrazení dopravní možnosti. Na konfigurační stránce pluginu jde zadat libovolný počet dopravních možností službou Zásilkovna, ze kterých se pro zákazníka, na stránce pokladny, vybírá to první, které vyhovuje aktuálnímu obsahu košíku a cílové adrese. Lze tak kombinovat hmotnostní a rozměrové omezení pro danou možnost i s možností určení, zda se pro tuto možnost mají zákazníkovi nabízet i výdejní boxy (ty mají striktnější pravidla pro uložení zásilky) nebo jestli se v tomto případě jedná o doručení na adresu.
 • Lze nakonfigurovat rozměr a ořez dopravního štítku. Užitečné zejména, pokud budete tisknout na nějaké méně standardní štítkovací tiskárně nebo se snažíte o co největší úsporu a používáte menší rozměr štítku.
 • Přidáním zásilky v eshopu přes vylepšený formulář se založí zásilka do Zásilkovny. Tj. žádný ruční přepis adresních údajů nebo údajů o zásilce. Pokud nebyla zásilka ještě uhrazena, je i předvyplněna dobírka (lze ručně upravit).
 • Napojení již existující zásilky Zásilkovny na novou nebo existující zásilku v eshopu. Je tak možné zadáním čísla zásilky ze systému Zásilkovny propojit zásilku eshopu se Zásilkovnou a nechat si sesynchronizovat do eshopu reálný stav zásilky. Toto je např. možné použít i pro případ, kdy je z nějakého důvodu výhodnější založit zásilku v klientském portále Zásilkovny.
 • Tisk dopravního štítku pro založené zásilky. Lze tisknout i více štítků zaráz (nopCommerce používá formát PDF a požadavek na více štítků se zmerguje do jednoho výsledného PDF).

Co umí plugin Zásilkovna automaticky:

 • Synchronizuje stav zásilky v systému Zásilkovny do eshopu. Tj. posouvá stav zásilky a objednávky v eshopu podle aktuálního stavu přepravy a doručení. Eshop nopCommerce tak může automaticky zareagovat na změnu stavu objednávky a odeslat příslušnou zprávu zákazníkovi, je-li povolená.
 • Zruší zásilku v eshopu, pokud ji stornujete na portále Zásilkovny. Tj. není potřeba administrovat zásilky pouze ze strany eshopu - můžete si pomáhat i klientským portálem Zásilkovny.

K tomuto pluginu máme i zkušební verzi, která je plně funkční po dobu 10i dní. Neobjednávejte plugin, pokud jste jej nevyzkoušeli! Všechny případné problémy se musí odladit ještě se zkušební verzí. Na pozdější problémy vyplývající z nestandardní instalace, customizací původního zdrojového kódu nopCommerce, použití neobvyklých (někdy i špatně zimplementovaných) rozšíření třetích stran aj. nebudeme brát zřetel a taková reklamace bude zamítnuta. V případě objevení problému s testovací verzí nás neváhejte kontaktovat.

Plugin nabízíme v licenci pro jednu i více domén. Od dokončení objednávky budete mít možnost stahovat bezplatně aktualizace po dobu 1 roku v rámci servisního období. Před vypršením aktuálního servisního období vám s předstihem 30 dní nabídneme možnost zvýhodněného prodloužení na další rok.

Specifikace produktu
Název atributuHodnota atributu
Plná verze pro nopCommerce v4.60
Název souboruZAccount.Nop.Plugins.Shipping.Zasilkovna v46.6.159.zip
Kontrolní součet (SHA256)2226daf9651da0c006d0c0da9fdfc882160a3b9a063028b2f355d20754220dd5
Název pluginuZasilkovna
Verze pluginu46.6.159
Verze nopCommerce4.60
Velikost souboru3,13 MB
Datum vytvoření21.02.2024 17:56:08 +01:00
Zkušební verze pro nopCommerce v4.60
Název souboruZAccount.Nop.Plugins.Shipping.Zasilkovna v46.6.159 trial (2024-03-05).zip
Kontrolní součet (SHA256)f8e6dba247219c276d9d7dec81691705c76570bb5202a211052728587c0a5a4a
Název pluginuZasilkovna TRIAL (exp. 2024-03-04)
Verze pluginu46.6.159
Verze nopCommerce4.60
Velikost souboru3,13 MB
Datum vytvoření23.02.2024 18:08:36 +01:00
Datum expirace04.03.2024
Produktové štítky
Zákazníci, kteří si koupili tuto položku, koupili také

Comgate plugin

Integrace platební brány Comgate jako platební možnosti do nopCommerce. Umožňuje platbu kartou, rychlým bankovním převodem...
1 575 Kč

DPD plugin

Doručení dopravcem DPD na adresu nebo na výdejní místo/box. Zakládání zásilky do systému DPD, tisk dopravního štítku, objednávání svozu, sledování zásilek...
1 785 Kč