Všeobecné obchodní podmínky

Úvod

Tato smlouva (dále jen "Podmínky") upravuje práva a povinnosti mezi nopdou.cz provozovaným společností Z Account, s.r.o. (dále jen "my", "náš", "nás") a zákazníkem (dále jen "vy", "vaše", "vás") v souvislosti s nákupem a používáním našich produktů, včetně licencí na pluginy, a využíváním našich služeb prostřednictvím našeho e-shopu.

Objednávky

2.1. Provedením objednávky v našem e-shopu potvrzujete, že jste se seznámili s těmito Podmínkami a souhlasíte s nimi.

2.2. Po přijetí vaší objednávky vám zašleme potvrzení o přijetí objednávky spolu s dalšími podrobnostmi týkajícími se vašeho nákupu.

2.3. V případě nedostupnosti produktu si vyhrazujeme právo zrušit vaši objednávku nebo nabídnout vám alternativní produkt podobné hodnoty a funkčnosti.

Platební podmínky

3.1. Cena produktu uvedená v našem e-shopu je platná v době provedení objednávky.

3.2. Platby za nákup produktů v našem e-shopu jsou akceptovány prostřednictvím různých platebních metod, které jsou uvedeny na našem e-shopu.

3.3. Všechny platební transakce jsou prováděny prostřednictvím bezpečného a ověřeného platebního systému. Nepřebíráme žádné finanční údaje od zákazníků.

Dodání produktů

4.1. Po obdržení platby za objednávku vám poskytneme instrukce a odkazy ke stažení licencí na pluginy.

4.2. Vaše licence na pluginy jsou vázány na vaši konkrétní objednávku a nesmí být převedeny nebo distribuovány třetím stranám bez našeho písemného souhlasu.

Ochrana osobních údajů

5.1. Vaše osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s naší "Ochrana osobních údajů", kterou najdete na našem e-shopu. Prosím, přečtěte si tuto politiku, abyste se seznámili se způsobem, jakým sbíráme, uchováváme a zpracováváme vaše osobní údaje.

Odkazy na EULA

6.1. V souvislosti s nákupem licencí na pluginy je vaše používání produktů řízeno licenční smlouvou s koncovým uživatelem (EULA). Pro podrobnosti ohledně vašich práv a povinností v rámci používání produktů se odkazujeme na dokument EULA, který je dostupný na https://nopdou.cz/eula.

Zrušení objednávky

7.1. Pokud si přejete zrušit svou objednávku, obraťte se na nás co nejdříve. V případě, že je vaše objednávka již zpracována, zrušení objednávky může podléhat určitým omezením a poplatkům.

Omezení odpovědnosti

8.1. Snažíme se zajistit, že naše produkty jsou přesné a funkční, ale nemůžeme zaručit jejich bezchybný provoz na všech platformách a konfiguracích.

8.2. Nejsme zodpovědni za žádné škody nebo ztráty, které vzniknou v důsledku užívání našich produktů nebo služeb, s výjimkou případů, kdy je taková odpovědnost stanovena platnými zákony.

Změny Podmínek

9.1. Máme právo kdykoli změnit tyto Podmínky. Aktualizované Podmínky budou zveřejněny na našem e-shopu. Pokračováním ve využívání našich služeb po provedení změn souhlasíte s upravenými Podmínkami.

Kontaktní údaje

Pokud máte jakékoli dotazy nebo připomínky ohledně těchto Podmínek, neváhejte nás kontaktovat na info@nopdou.cz.