Funkční úpravy

S pomocí funkčních úprav lze pozměnit nebo doplnit výchozí chování platformy nopCommerce, aby lépe vyhovovala individuálním požadavkům provozovatele eshopu. Pluginem dokážeme ovlivnit jakékoliv chování i jakoukoliv stránku, a to bez nutnosti zásahu do zdrojových kódů nopCommerce nebo za cenu znemožnění fungování dalších pluginů třetích stran.

Naše nejužitečnější pluginy funkčních úprav jsou Rozšíření registrace a Cenové úpravy.

Pokud potřebujete plugin, který jste nikde nenašli, kontaktujte nás.

Zobrazit jako Mřížka Seznam
Řadit podle

Cookie souhlasy plugin

Příchozímu zákazníkovi na stránkách nopCommerce e-shopu zobrazí dialog pro potvrzení souhlasu se sdílením osobních dat za účelem zajištění funkčních, statistických, marketingových aj. požadavků. Umožňuje podrobnou správu a revizi již poskytnutého souhlasu s ohledem na konkrétní služby.
780 Kč

Rozšíření registrace plugin

Upravuje zobrazení a zpracování registračních a adresních údajů. Umožňuje přeuspořádání adresních polí, zamezení editovatelnosti vybraných registračních údajů, přidává možnost registračního pole IČO (CZ+SK), externí číslo zákazníka...
1 050 Kč

Trifid plugin

Automaticky nastavuje aktuální skladové množství a cenu produktů z exportů pokladního systému TRIFID...
3 000 Kč

Aspify plugin

Při restartu nopCommerce e-shopu z administrace vyvolá reset aplikačního poolu. Řeší se tak problémy se zámky na knihovnách při upgradu pluginů a inicializuje se paměť aplikačního poolu. Funguje pouze na ASP.NET webhostingu Aspify.com! Plugin je ZDARMA!
0 Kč