zaccount.cz

Česká rodinná firma Z Account, s.r.o. vyvíjí integrační a automatizační software zejména se zaměřením na integraci účetních prosesů. Od r. 2017 se zabývá vývojem pluginů do e-shopové platformy nopCommerce. Na konci roku 2023 se stali certifikovaným vývojářem a bronzovým solution partnerem nopCommerce.

Hlavním oborem činnosti společnosti je vedení účetnictví pro malé i střední podnikatele a neziskovky se zaměřením na sociální oblast nebo sport.

Vizí společnosti Z Account, s.r.o. je pomáhat malým a středním dělat velké věci jednoduše a efektivně.

Zobrazit jako Mřížka Seznam
Řadit podle

Analýza upgradu na nejnovější verzi nopCommerce

Provozujete starší verzi nopCommerce a chcete upgradovat na nejnovější? Jako první krok je potřeba udělat analýzu aktuálního stavu...
1 700 Kč

Aspify plugin

Při restartu nopCommerce e-shopu z administrace vyvolá reset aplikačního poolu. Řeší se tak problémy se zámky na knihovnách při upgradu pluginů a inicializuje se paměť aplikačního poolu. Funguje pouze na ASP.NET webhostingu Aspify.com! Plugin je ZDARMA!
0 Kč

Bankovní převod + QR kód plugin (CZ+SK)

Jednoduchá platba QR kódem (bankovním převodem) umožňuje zákazníkovi použít k platbě svůj mobil a bankovní aplikaci...
735 Kč

Cookie souhlasy plugin

Příchozímu zákazníkovi na stránkách nopCommerce e-shopu zobrazí dialog pro potvrzení souhlasu se sdílením osobních dat za účelem zajištění funkčních, statistických, marketingových aj. požadavků. Umožňuje podrobnou správu a revizi již poskytnutého souhlasu s ohledem na konkrétní služby.
780 Kč

DPD plugin

Doručení dopravcem DPD na adresu nebo na výdejní místo/box. Zakládání zásilky do systému DPD, tisk dopravního štítku, objednávání svozu, sledování zásilek...
1 785 Kč

Google Merchant Center - XML feed plugin

Vystavuje produktový feed pro službu Google Merchant Center...
735 Kč