Analýza upgradu na nejnovější verzi nopCommerce

Provozujete starší verzi nopCommerce a chcete upgradovat na nejnovější? Jako první krok je potřeba udělat analýzu aktuálního stavu...
Výrobce: zaccount.cz
1 700 Kč

Pro upgrade instalace nopCommerce, která není pod naší správou, je nutné nejprve provést analýzu stávajícího stavu a navrhnout způsob migrace. Výstupem je dokument, který kromě popisu aktuálního stavu navrhuje doporučený postup upgradu a upozorňuje na možná rizika sousisející s konkrétním případem. Pokud je upgrade možný, je součástí i naše nabídka na jeho provedení s pevně stanovenou cenou. Tento dokument lze použít i pro případ, kdy se zákazník rozhodne oslovit jiného realizátora upgradu.

S upgrady máme letité zkušenosti a jsme schopni najít cestu i pro hodně obstarožní instalace.

Z analýzy vyplynou i potřeby dořešení nestandardních nebo již neudržovaných řešení (tj. pluginy a grafická témata od vývojářů, kteří již nemají verzi pro nejnovější nopCommerce). Pokud je to řešitelné, jsme ochotni pomoci i s tím.

Na provedení analýzy uzavíráme smlouvu o dílo vč. klausule o zachování mlčenlivosti a ochraně citlivých údajů.

K vyhotovení analýzy budeme potřebovat úplný přístup ke správě aktuální instalace nopCommerce. S dokončenou analýzou poskytujeme návod na změnu všech propůjčených přihlašovacích údajů.

Pro instalace, které známe (tj. tam, kde jsme dělali poslední upgrade a nedošlo k zásadním změnám), analýza není potřeba.

 

Jak postupovat pro objednání analýzy?

  1. Vy: Pokud ještě nejste registrovaní, zaregistrujte se
  2. Vy: Pošlet nám zprávu, že máte zájem o analýzu
  3. My: Pošleme vám e-mailem elektronicky podepsanou smouvu o dílo (provedení vstupní analýzy pro upgrade instalace nopCommerce) s platností 14 dní.
  4. Vy: Připojíte svůj podpis ke smlouvě o dílo a pošlete nám e-mailem smlouvu zpět.

... a co dál?

  1. My: Pošleme vám krátký dotazník a instrukce k bezpečnému předání přihlašovacích údajů.
  2. Vy: Vyplníte dotazník + poskytnete nám přihlašovací údaje.
  3. My: Vypracujeme analýzu a pošleme vám ji vč. nabídky na provedení upgradu (platí následujících 14 dní) + dostanete instrukce pro změnu přihlašovacích údajů.

Úhrada a fakturace analýzy proběhne až po jejím dokončení a předání!

Pouze registrovaní uživatelé mohou psát hodnocení